Gry, animacje 3D, aplikacje, platformy web

Zobacz film

Technologie w nowej odsłonie!

Zobacz jakie rozwiązania przygotowuje nasz zespół

Grafiki 3D, animacje, wizualizacje statyczne i różnego rodzaju renderingi. Pomożemy Ci zmienić Twój pomysł w aplikację działającą na dowolnie wybranym systemie (iOS, Android, Mac, Windows…) z zachowaniem kompatybilności z Oculus Quest, HTC Vive, Oculus Rift, Kinect, Leap Motion, Oculus Go, Gear VR i innymi najnowszymi urządzeniami..

Analizator nośników
reklamowych AMS

Aplikacja używana przez lidera reklamy zewnętrznej w Polsce. Dzięki tej aplikacji w szybki sposób wszystkie materiały graficzne wykorzystywane przez pracowników AMS są anonimizowane i mogą być przechowywane zgodnie z przepisami RODO. Dodatkowo system umożliwia porównywanie zdjęć nośników reklamowych, ich klasyfikację i grupowanie oraz weryfikację zgodności prezentowanych plakatów reklamowych.

Wawel TRUCK

Interaktywna ciężarówka pełna słodyczy, gier i aplikacji, która jeździ po całej Polsce. Wewnątrz znajdziecie gry wykorzystujące różne kontrolery specjalne (m.in. matę taneczną), kolejkę górską w Wirtualnej Rzeczywistości (VR), która przewiezie Was po bajkowej fabryce czekolady do tego magiczne lustro wykorzystujące elementy analizy obrazu oraz Zaginione Czekoladki - tradycyjną zabawę w "ciepło-zimno" z wykorzystaniem Rozszerzonej Rzeczywistości (AR). To tylko część z wszystkich atrakcji jakie czekają na Was w Wawel TRUCK'u - sprawdźcie koniecznie sami jak będzie w Waszej okolicy!

Viuu

Aplikacja mobilna wykonana na zlecenie grupy Agora i VMS Media. Pozwala na wyświetlanie dodatkowych treści w postaci scen 3D, filmów wideo, galerii zdjęć, stron internetowy czy dodatkowych artykułów w technologii Rozszerzonej Rzeczywistości. Użytkownik, aby zobaczyć dodatkowe treści, musi jedynie skierować obiektyw swojego urządzenia na artykuł jednej z gazet wydawanych przez grupę Agora lub partnera (Gazeta Wyborcza, Logo, Avanteen, Metro, Świat Motocykli, Castorama, Kuchnia, katalog Sun&Fun, Wojas, Marylin i innych partnerów) oznaczony logo aplikacji. W aplikacji prowadzone są również kampanie okolicznościowe np. z okazji Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej oraz kampanie promocyjne w centrach handlowych w całej Polsce.

Puchatek -
Magiczne
Magnesy

Aplikacja mobilna AR przygotowana dla grupy Maspex. Milion magnesów (8 różnych rodzajów) znalazło się w opakowaniach kakao Puchatek. Każdy magnes zawiera inną scenę wykonaną w technologii Rozszerzonej Rzeczywistości (AR), postać Puchatka (po raz pierwszy w historii marki Puchatek został pokazany w formie 3D!) oraz minigrę. Gracz wchodzi w interakcję z grą poprzez dotykanie określonych miejsc na ekranie oraz poruszanie telefonem (obsługa żyroskopu i akcelerometru). Sceny i gry mają charakter edukacyjny (temperatura, magnetyzm, astronomia, powietrze, woda, dźwięk, energia, światło)... od konceptów przez scenariusze i dialogi po obiekty 3D, animacje, narrację i dźwięki.

Virtual Tours Creator

Australijska platforma internetowa, dynamicznie rozwijana, jeden z liderów na rynku i jedyne portal do wirtualnych wycieczek jaki nawiązał współpracę z największym serwisem nieruchomości w Australii. Zarówno biura nieruchomości, jaki i osoby prywatne mogą założyć swoje konto i za darmo przetestować system tworzenia wirtualnych wycieczek. Intuicyjny i łatwy w obsłudze interface tworzenia i edycji wycieczek to nie przewagi konkurencyjne tego portalu.

Park
Sensoryczny
Gliwice

Aplikacja mobilna AR działająca na terenie Parku Sensorycznego w Gliwicach, który stanowi pierwszy etap realizacji inwestycji "Gliwickie Centrum Umiejętności" składa się z 10 interaktywnych urządzeń, które pomagają zrozumieć zjawisko dźwięku. W parku można nie tylko usłyszeć ale także zobaczyć dźwięki. Aplikacja z rozszerzoną rzeczywistością stanowi dopełnienie całego parku. Wystarczy uruchomić aplikację, kliknąć START i skierować urządzenie na znacznik aby skomponować swój własny utwór, poznać echo czy dowiedzieć się dlaczego najpierw widzimy błyskawicę, a potem słyszymy grzmot.

25 lat AMS

Aplikacja desktopowa AR (Mac, Windows, Linux) wykorzystywana w wiatach przystankowych i instalacjach typu citylight, wykonana na zlecenie agencji AMS. Dzięki ukrytej w instalacji kamerze wideo oraz ekranom o wysokiej rozdzielczości oglądający, który stoi wiatą ma wrażenie, że patrzy przez szybę (na ekranie wyświetlany jest obraz z kamery wideo przedstawiający to, co dzieje się bezpośrednio za wiatą). Efekt Rozszerzonej Rzeczywistości pojawia się, gdy za szybą dzieją się rzeczy, których nikt się nie spodziewa (np. lew przechadzający się uliczką między sklepami).

Centrum
Badawcze
KEZO

Aplikacja mobilna AR (iOS, Android) wykonana na zlecenie Polskiej Akademii Nauk. To ścieżka edukacyjna znajdująca się w Centrum Badawczym Konwersja Energii i Źródła Odnawialne Polskiej Akademii Nauk w Jabłonnej. Na ośmiu wykonanych ze stali nierdzewnej znacznikach znajdują urządzenia (Turbina wodna, Biogazownia, Zgazowarka, Pompa Ciepła) przedstawione za pomocą Rozszerzonej Rzeczywistości wraz z animacjami i instrukcjami, które wyjaśniają zasadę ich działania oraz komentarzem lektora. Na jednym ze znaczników znalazł się również model 3D całego Instytutu wraz z najważniejszymi urządzeniami.