Kursy
on-line

Informatyka i nowe technologie przenikają wszystkie dziedziny naszego życia. Zadaniem szkoły jest przygotowanie przyszłych pokoleń do życia w tym nowym świecie. Naszą misją jest pomaganie nauczycielom w tym odpowiedzialnym zadaniu. Realizujemy ją również poprzez szkolenia podnoszące kompetencje cyfrowe nauczycieli. W szkoleniach, które prowadzimy dla nauczycieli pokazujemy w jaki sposób niewielkim kosztem można dzieciom przybliżyć fascynujący świat nauki i jak przeprowadzać z nimi doświadczenia, które będą jednocześnie ciekawić i wpisywać się w podstawy programowe. Wspólnie z EduSense oraz SmartLab przygotowujemy dla Was kursy z zakresu nauk ścisłych, wszystkie dostępne na platformie edukacyjnej Akademii EduSense. Po pozytywnym zakończeniu kursu jest możliwość otrzymania stosownego certyfikatu.

education
PROFESSOR WHY™ CHEMIA

science /

edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna

Pierwszy kurs, przeznaczony dla nauczycieli prowadzących zajęcia z najmłodszymi - edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. Podczas tego kursu dowiecie się jakie doświadczenia i w jaki sposób możecie przeprowadzać ze swoimi podopiecznymi. Stawiamy na doświadczenia zgodne z podstawą programową, interesujące dla dzieci i wykonywane przy pomocy tego co "mamy pod ręką". Do wykonywania doświadczeń nie potrzebne będą żadne drogie odczynniki ani specjalistyczny sprzęt.

Po odbyciu kursu dostępne będą również do pobrania materiały dla nauczyciela z informacjami jak powinno przebiegać doświadczenie (i całe zajęcia), co jest na nich potrzebne oraz dodatkowo karty pracy dla uczniów. W skład kursu wchodzi aż 10-15 filmów z instrukcjami i przebiegiem doświadczeń.

już wkrótce!

Chemia

Professor Why™ Chemia to nasza, polska interaktywna pomoc dydaktyczna wykorzystująca technologię Rozszerzonej Rzeczywistości (AR), która ma pomóc uczniom w zrozumieniu świata chemii i pozwolić im przeprowadzić własnoręcznie eksperymenty chemiczne w bezpiecznym, wirtualnym laboratorium.
To fantastyczna alternatywa dla szkół podstawowych, które bez ograniczeń będą mogły uczyć poprzez przeprowadzenie doświadczeń, nawet jeśli do tej pory z różnych względów było to nieosiągalne fizycznie (ograniczenia sprzętowe, kwestie BHP, brak zaplecza chemicznego, problem utylizacji odpadów, dysfunkcje). Nauczyciele przyznają, że produkt jest świetnie przyjomwany przez uczniów, którzy dzięki niej wynoszą z lekcji znacznie więcej wiedzy niż w przypadku tradycyjnych ćwiczeń z podręcznikiem. Produkt cieszy się również uznaniem autorytetów naukowych.

Dla użytkowników domowych. Wirtualne laboratorium chemiczne Professor Why to najlepsza metoda na zachęcenie dziecka do polubienia świata nauk ścisłych i pokazania chemii w atrakcyjny sposób. Professor Why™ to zdobywca tytułu Zabawka Roku 2015 w Polsce.
129.99 PLN
109.99 PLN
Idealny zestaw do pracy w szkołach. Łącznie 55 doświadczeń oraz ponad 80 stron materiałów ze scenariuszami i kartami ćwiczeń do nauki chemii w szkole podstawowej.

Zamówienia dla szkoły:
zamowienia@professor-why.pl
 
999.99 PLN
Kupiłeś Zestaw Szkolny lub Przyrodniczy i potrzebujesz więcej licencji dla Twojej szkoły? Nie kupuj drugiego zestawu, rozszerz zakres licencji o dodatkowe 10 stanowisk.
Dodatkowe 10 stanowisk do licencji szkolnej nie zawiera płyty CD/DVD. Zakupienie produktu pozwala na rozszerzenie zakresu posiadanej licencji


Zamówienia dla szkoły:
zamowienia@professor-why.pl
899.99 PLN
499.99 PLN
Zestaw Przyrodniczy, czyli Professor Why™ Chemia + Puzzle AR + Pakiet Scenariuszy + Professor Why™: Kwantowe Oko jest nowoczesną pomocą dydaktyczną do nauki przedmiotów przyrodniczych w szkołach podstawowych – jest zgodna z podstawą programową nauczania w szkole podstawowej (realizuje zarówno cele ogólne jak i szczegółowe podstawy programowej).

Zamówienia dla szkoły:
zamowienia@professor-why.pl
 
1499.99 PLN